تازه ها: .

تجلیل از روز جهانی رادیو در بامیان

فاطمه رضایی، ٢٨ دلو ١٣٩٥، (٠نظر)

مسولان رسانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های رادیویی و دیگر خبرنگاران، در ولایت بامیان از روز جهانی رادیو تجلیل کردند.
به گفته‌ی آگاهان، رادیو یکی از رسانه‌های موثر اطلاع رسانی در میان مردم بوده است و رادیو یگانه رسانه‌ای است که در بیشتر نقاط کشور، مردم به آن دسترسی دارند و از نشرات آن بهره‌مند می‌شوند.
احمد‌حسین پور،  سرپرست ریاست اطلاعات و فرهنگ بامیان، هدف تجلیل از روز رادیو را تقدیر از فعالیت‌های رسانه‌ها و خبرنگاران دانست.
او افزود که در حال حاضر رسانه های محلی بامیان برنامه های تفریحی، دینی، فرهنگی و سیاسی ندارند و در آینده باید چنین برنامه ها را طرح ریزی کنند، او علت کم رنگ بودن برنامه‌ها را در کم بودن کارمندان در بخش رادیو دانست.
درهمین حال ظفر بامیانی خبرنگار رادیوآشنا صدای امریکا در مورد کارکردهای رادیوها گفت «:پس از سپری شدن سه دهه جنگ درکشور رادیو بامیان با پخش موسیقی و برنامه‌های تفریحی حالت روحی و روانی خوبی را بین مردم بوجود آورده است.»
او از حالت فعلی رسانه‌ها ابراز نگرانی کرد و گفت که در این اواخر فعالیت‌های رادیوهای محلی کم رنگ شده است و دلیل عمده‌ی کمرنگ شدن نشرات رادیوها را نبود بدوجه کافی دانست.
گفتنی است در حال حاضر، بیش از ۱۷۵ رادیو در کشور فعالیت دارند.

اشتراک با دوستان: این صفحه را از طریق شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

درج نظر

نام
ایمیل
نظر:
لطفا قبل از ثبت نظر، کد زیر را در خانه خالی وارد کنید
کد امنیتی
ثبت نظر
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ و متعلق به موسسه فرهنگی و اجتماعی تساوی می باشد.
استقاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
Design & Developed by: Momtaz Host