تازه ها: .

سیستم معلومات مدیریت پروژه‎های وزارت ترانسپورت، افتتاح شد

فاطمه عادلی، ١١ سنبله ١٣٩٨، (٠نظر)

وزارت ترانسپورت، سیستم معلوماتی مدیریت پروژه ها را معرفی کرد.
این سیستم بر اساس نیازهای اداره در راستای تقویت حساب‎دهی و شفافیت، تسهیل تصمیم‎گیری و تامین حق دست‎رسی شهروندان به معلومات پروژه‎های زیربنایی، ایجاد شده است.
یما یاری، وزیر ترانسپورت، گفت: «در این سیستم تمام پروژه‎های مربوط به این وزارت درج گریده و مردم می‎توانند به سادگی وارد این سیستم شده معلومات مورد نیازشان در باره پروژه‎ها را به دست آورند.»
او اضافه کرد که در صورتی که مردم متوجه نواقص و مشکلی در تطبیق یا کیفیت پروژه‎های مربوط این وزارت می‎شوند، می‎توانند با استفاده از این سیستم، عکس و یا ویدیوی پروژه مورد نظرشان را بگذارند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.
وزیر ترانسپورت گفت ناظران این وزارت معلومات لازم از وضعیت پروژه‎ها را در ولایت‎ها به گونه‎ی روزانه وارد سیستم کرده و این معلومات به گونه‎ی هفته‎وار در مرکز بررسی می‎شود.
آقای یاری گفت ایجاد سیستم معلومات مدیریت پروژه‎ها از اقدامات اساسی در زمینه مبارزه با فساد و ایجاد شفافیت است و با استفاده از این سیستم هر مشکلی که در تطبیق وکیفیت پروژه‎ها به وجود بیاید، به گونه‎ثی روزانه مشاهده شده و روی آن تصمیم گرفته می‌شود.
وزارت ترانسپورت با توجه به تعهدی که در راستای ایجاد شفافیت و مبارزه با فساد دارد، تلاش می‎کند تا زمینه دست‎رسی بهتر شهروندان به معلومات را فراهم کند.
سیستم معلومات مدیریت پروژه‎ها، حساب‎دهی حکومت به ملت را تقویت می‎بخشد.

اشتراک با دوستان: این صفحه را از طریق شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

درج نظر

نام
ایمیل
نظر:
لطفا قبل از ثبت نظر، کد زیر را در خانه خالی وارد کنید
کد امنیتی
ثبت نظر
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ و متعلق به موسسه فرهنگی و اجتماعی تساوی می باشد.
استقاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
Design & Developed by: Momtaz Host