بشز وزیر عدلیه: دشمن نمی‌تواند به زور و تهدید مانع اعتماد مردم به دستگاه عدالت شود
تازه ها: .

وزیر عدلیه: دشمن نمی‌تواند به زور و تهدید مانع اعتماد مردم به دستگاه عدالت شود

حکیمه عادلی ، ٠٩ سرطان ١٤٠٠، (٠نظر)

قانون‌پوه فضل احمد معنوی، وزیر عدلیه کشور صبح امروز چهارشنبه، 9 سرطان با جمعی از مسوولان این وزارت به ولایت لوگر سفر کرده و علاوه بر دیدار با مقام‌های محلی، از روند کاری ریاست عدلیه آن ولایت نیز بازدید کرد.
آقای معنوی در این سفر با عبدالقیوم رحیمی، والی لوگر، رییس و شماری از اعضای شورای ولایتی و مسوولان امنیتی آن ولایت دیدار کرده و درباره تقویت همکاری و هماهنگی میان ادارات محلی به ویژه ریاست عدلیه صحبت کردند.
وزیر عدلیه همراه با معاون والی لوگر از ریاست عدلیه آن ولایت نیز بازدید کرده و مشکلات کاری مسوولان و کارمندان آن ریاست را شنیدند.
به گفته مسوولان ریاست عدلیه لوگر، ناامنی و ممانعت مخالفان مسلح از مراجعه مردم به ادارات عدلی و قضایی در ولسوالی‌های نا امن از عمده‌ترین مشکلات این ریاست است.
وزیر عدلیه از شجاعت و ایستادگی نیروهای امنیتی در برابر مخالفان مسلح و دشمنان مردم افغانستان استقبال نموده افزود که وضعیت در حال تغییر است و هیچ کسی نمی‌تواند به زور و تهدید مانع اعتماد مردم به دستگاه عدالت شود.
او گفت که حاکمیت به معنای عرضه خدمات موثر به مردم است و هیچ کسی نمی‌تواند مانع عرضه این خدمات شود.
فضل احمد معنوی همچنان وعده سپرد که در قسمت حل مشکلات این ریاست تلاش خواهد کرد. وی از معاون والی لوگر نیز خواست تا در قسمت فراهم نمودن تسهیلات لازم برای ریاست عدلیه آن ولایت همکاری نمایند.

اشتراک با دوستان: این صفحه را از طریق شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

درج نظر

نام
ایمیل
نظر:
لطفا قبل از ثبت نظر، کد زیر را در خانه خالی وارد کنید
کد امنیتی
ثبت نظر
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ و متعلق به موسسه فرهنگی و اجتماعی تساوی می باشد.
استقاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
Design & Developed by: Momtaz Host